Komoda z kolekcji Lovell firmy Matkowski meble. Fot. Matkowski Meble

Komoda z kolekcji Lovell firmy Matkowski meble. Fot. Matkowski Meble

  • Autor: mg
  • 12 gru 2017 10:45 (aktualizacja: 13 gru 2017 11:48)

Komoda - praktyczny mebel do salonu i sypialni

Komody to niezwykle praktyczne meble. Równie dobrze można je wstawić do salonu, jak i sypialni, a nawet do przedpokoju czy pokoju dziecięcego. W każdym z tych miejsc zapewnią odpowiednie miejsce do przechowywania, które docenią wszyscy użytkownicy mieszkania.

Meble, które powinny się znaleźć w każdej sypialni

Uniwersalność zastosowań wynikająca z prostej, nieskomplikowanej bryły to najwiekszy atut komód. W zasadzie można je wpasować w kształt każdego wnętrza. Do tego, dzięki różnym rozmiarom, ograniczeniem w ich użyciu nie będzie nawet wąski korytarz. Ale komody uwielbiamy przede wszystkim za miejsce do przechowywania, które zapewniają. Dzięki nim wszystkie przedmioty, poczynając od ubrań, a kończąc na dokumentach czy książkach, znajdą swoje miejsce, nie drażniąc oczu pedantów.

Nie zapominajmy, że komody dostępne są w wielu stylach. Owszem, wciąż za najpopularniejsze uznawane są drewniane lub wykończone dekorami drewnopodobnymi w szerokiej palecie wybrawień i struktur, ale coraz częściej Polacy sięgają również po bardziej nowoczesne modele - o gładkich, jednokolorowych frontach lub z ciekawymi żłobieniami na powierzchni, często zdobione oryginalnymi uchwytami lub - dla odmiany - z systemami push to open. Na odbiór estetyczny tego typu mebli wpływ mają również ilość i rozmieszczenie poszczególnych szuflad i półek, co zależy tylko i wyłącznie od pomysłowości projektanta.

 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce