Meble.com.pl - komfort na miarę

Zestaw Leo to nowoczesne meble wypoczynkowe, które sprawią, że salon będzie prezentował się elegancko i stylowo. Fot. Etap Sofa

Komplet wypoczynkowy. 10 ciekawych propozycji

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 29 gru 2015 09:56 (aktualizacja: 30 gru 2015 08:14)

Wygodne i praktyczne komplety wypoczynkowe są wciąż bardzo popularnymi meblami. W galerii 10 ciekawych propozycji.

Komplety wypoczynkowe to proste rozwiązanie, jeśli chcemy w salonie stworzyć wygodną strefę relaksu. Są wykonane w jednym stylu, więc nie ma obawy, że nie będą do siebie pasować, jak w przypadku sofy i foteli pochodzących z różnych kolekcji. Producenci coraz częściej pozwalają nam wybierać różne tkaniny, którymi wykończone będą poszczególne elementy kompletu. Dzięki temu meble nie będą monotematyczne, a wprowadzą do wnętrza ciekawy styl. 

Moda na meble modułowe sprawiła, że możemy dziś samodzielnie skompletować swój idealny zestaw wypoczynkowy. Poszczególne moduły łączy się ze sobą za pomocą zacisków, zakładek lub mocnych rzepów. Można je więc rozkładać w dowolnej chwili. Dzięki temu sofa czy narożnik będą miały długość doskonale dopasowaną do szerokości pomieszczenia, a elementy takie jak pufy, będą świetnym miejscem do siedzenia, kiedy pojawi się u nas większa ilość gości. 

W galerii zdjęć znajdziecie 10 ciekawych propozycji kompletów wypoczynkowych. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA