Kolekcja Gent firmy Black Red White. Fot. Black Red White

Kolekcja Gent firmy Black Red White. Fot. Black Red White

  • Autor: mg
  • 26 lip 2017 16:37 (aktualizacja: 27 lip 2017 12:43)

Krzesła tapicerowane. Oceń, co proponują najlepsi polscy producenci!

Krzesła są jednymi z najpopularniejszych elementów aranżacji wnętrz. Można je znaleźć zarówno w mieszkaniach, jak i biurach czy obiektach użyteczności publicznej. Okazuje się, że tak oczywisty mebel, jakim jest krzesło, potrafi skutecznie zmienić charakter wnętrza.

Obecnie na rynku dostępna jest szeroka oferta krzeseł tapicerowanych, różniących się użytymi materiałami i stylistyką. Jednak wciąż prym wiodą krzesła drewniane. Jeśli chodzi o tkaninę pokrywającą siedzisko i oparcie, klienci coraz częściej pytają o materiały z technologią Aqua Clean (tkaniny łatwoczyszczące). Zważywszy na kłopoty pojawiające się w trakcie codziennego użytkowania, łatwość czyszczenia zyskuje na znaczeniu. Użytkownicy krzeseł tapicerowanych chcą mieć możliwość szybkiego i dokładnego wyczyszczenia obicia. Ma to wpływ nie tylko na estetykę, ale też trwałość mebla, który powinien służyć przez długie lata.

Jednak kluczowe dla wyboru krzesła tapicerowanego jest jego przeznaczenie. Na różne modele zdecydują się osoby starsze i młodsze – to nie tylko kwestia estetyki, ale też mniej lub bardziej intensywnego trybu życia. Gdy możemy pozwolić sobie na zwolnienie tempa życia, wygodne i miękkie klasyczne krzesła tapicerowane będą optymalnym wyborem. Inne krzesła wybierzemy do aranżacji mieszkania, a inne trafią do biur czy restauracji. Wreszcie – innych wyborów dokonają osoby stawiające na funkcjonalność mebli, a czym innym kierować się będą zwolennicy niebanalnego designu, którzy chcą z krzesła uczynić dekorację swojego wnętrza.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce