Meble.com.pl - komfort na miarę

Krzesła Ironica marki TON. Fot. Formazone

Krzesło w centrum uwagi - 25 wyjątkowych modeli

  • Autor: bm
  • 06 maj 2014 12:38 (aktualizacja: 08 maj 2014 08:03)

W jadalni niewątpliwie najważniejszy jest stół... Ale dobrze zaprojektowane krzesło o ciekawej, nietuzinkowej formie potrafi "zdetronizować króla" i wysunąć się na pierwszy plan, nadając wnętrzu określony charakter.

Z litego drewna czy z plastiku, tapicerowane lub nie, z oparciem niskim, wysokim, ażurowym, z giętej sklejki, metalu albo tkaninowego patchworku - przekrój wzorniczy krzeseł dostępnych na polskim rynku i tych prezentowanych na targach meblowych jest niemal nieograniczony. Niektóre modele wyglądają tak, jakby siedzenie na nich było torturą albo jakby projektant zakpił sobie z klienta. Ale zazwyczaj zaskakują wygodą i komfortem użytkowania, a przy okazji - przykuwają uwagę oryginalnym wyglądem.

Niepozorne krzesło może "zrobić" cały wystrój wnętrza. Odpowiednio dobrane zarówno do stołu, jak i do pozostałych elementów pomieszczenia, będzie codziennie cieszyć oczy mieszkańców i ich gości. Warto tylko pamiętać o jednym - aby uroda krzesła nie przerosła jego funkcjonalności...

Zapraszamy do oglądania galerii krzeseł - prezentujemy tu zarówno klasyczne modele, jak i designerskie pomysły znanych projektantów. Jest w czym wybierać!

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA