Meble.com.pl - komfort na miarę

Zakręcony regał "Modern Living", który nie tylko służy do przechowywania książek, ale wewnątrz niego można także usiąść w wygodnej pozycji. Fot. everydaydesignforlife

Książki w domu. Oto najbardziej nietypowe półki

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 17 gru 2014 08:34 (aktualizacja: 18 gru 2014 07:59)

Książki w domu mogą być nie tylko przedmiotem zapewniającym intelektualną rozrywkę, ale również niesamowitą ozdobą. Zobaczcie najciekawsze, ale też najbardziej nietypowe półki.

Książki w domu można układać dosłownie w każdym miejscu. W sypialni te, które lubimy czytać przed snem, w kuchni książki kucharskie, zaś w salonie serie kolekcjonerskie i wszystkie inne, jakie tylko posiadamy. Są też tacy, którzy układają niewielkie grupki książek w łazience, ponieważ lubią czytać leżąc w wannie. W pokoju dziecka, książki warto bardziej wyeksponować. Ułożyć je na cienkich półeczkach, okładką do przodu - będą wówczas stanowiły ciekawą dekorację, lub na półce o fikuśnym kształcie, np. drzewka lub domku. To z pewnością zachęci maluchy do sięgania po książki, a wiadomo, że czytanie doskonale rozwija wyobraźnię. Książki to także nieodłączny element gabinetu, zarówno tego w domu, jak i w biurze.

Dla tych, którzy do układania książek podchodzą bardziej niestandardowo, przygotowaliśmy w galerii zdjęć zestawienie najciekawszych, ale też najbardziej nietypowych półek i regałów. Niektóre są w naprawdę zaskakujących kształtach, dzięki czemu do wnętrza wprowadzą oprócz funkcjonalności, nieco specyficznego humoru i groteski. 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA