Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Nuria zapewnia wiele wygodnych półek, na których możemy przechowywać książki. Fot. Huelsta

Książki w salonie. Sprawdzone pomysły na biblioteczkę

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 05 lip 2017 09:58 (aktualizacja: 05 lip 2017 09:59)

Książki wymagają odpowiedniej oprawy, dlatego też warto wyposażyć dom w meble, które pomogą nam pięknie wyeksponować swoje kolekcje książek.

Ci, którzy posiadają wiele książek, wiedzą, jak dużym problemem może być znalezienie dla nich w domu odpowiedniego miejsca. Kluczem do jego rozwiązania są odpowiednie meble. Książki możemy bowiem przechowywać na wiele sposobów, tak, by były nie tylko formą naszej rozrywki, ale również wspaniałą dekoracją wnętrza. 

Biblioteczki wykonywane na zamówienie, to doskonałe rozwiązanie, jeśli mamy przestronny salon i bardzo dużo książek. Możemy taki mebel dopasować pod wymiar naszego wnętrza, dzięki czemu będzie się doskonale w nim prezentował. Jeśli jednak z jakiś przyczyn meble na zamówienie nie są dla nas, możemy skorzystać z gotowych rozwiązań, jakie oferują producenci mebli. W salonach meblowych znajdziemy wiele modnych kolekcji, które przewidują bryły przeznaczone do przechowywania książek. 

Ciekawym rozwiązaniem jest również przechowywanie książek na meblach zupełnie do tego nie przeznaczonych, jak witryny ze szkłem lub na fikuśnych półkach. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA