Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble kuchenne z kolekcji "Venezia". Kuchnia klasyczna i bardzo elegancka - takie zestawienie frontów oraz dodatków sprawia, że jest to aranżacja modna przez długie lata. Fot. Arcari

Kuchnia klasyczna. Zobacz najpiękniejsze stylizacje

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 07 lis 2014 09:36 (aktualizacja: 12 lis 2014 08:48)

Kuchnia klasyczna charakteryzuje się doskonałą synergią pomiędzy tradycją i komfortem dopasowanym do potrzeb współczesnego człowieka. Dla tych, których nudzą gładkie powierzchnie i minimalistyczne, chłodne stylizacje prezentujemy najpiękniejsze aranżacje kuchni w klasycznym stylu.

Klasyczna kuchnia łączy w sobie to, co najlepsze - doskonałej jakości materiały użyte do produkcji, funkcjonalność na miarę nowoczesnego komfortu, a także wysmakowany styl, którego próżno szukać w kuchniach w innych stylach. Klasyczne kuchnie, choć wydawać by się mogło, że odchodzą do lamusa, są wciąż popularne i doskonale wpisują się w obowiązujące trendy. To - można rzec - sprawdzone rozwiązanie aranżacyjne, które będzie modne przez długie lata. 

Klasyczne kuchnie to propozycja dla osób, które cenią w meblach coś więcej niż gładką powierzchnię. Meble w klasycznym stylu posiadają bowiem wiele "smaczków", które sprawiają, że cała stylizacja jest elegancka, gustowna i solidnie wykonana. Ważne dla tej stylistyki są pilastry, zdobne cokoły czy uskoki wykończeniowe. Klasyczna kuchnia powinna być także utrzymana w jasnym kolorze - najlepiej bieli lub kremowych beżach. Ta stylistyka przywodzi na myśl wiejską sielankę, jednak nie brak w niej eleganckich elementów, jak ażurowe fronty czy też kryształowo przeszklone witryny.

Taki styl kuchni to sprawdzony wybór, który przetrwa każdą próbę czasu. Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie prezentujemy najpiękniejsze aranżacje kuchni w klasycznym stylu.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA