Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia Patrycja wyróżnia się minimalistyczną stylistyką. W zestawieniu z szarością ścian prezentuje się bardzo oryginalnie. Fot. Atlas Kuchnie

Kuchnia L. Zobacz najmodniejsze aranżacje

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 05 sty 2016 10:17 (aktualizacja: 08 sty 2016 08:05)

Kuchnia L to rodzaj zabudowy, który doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu - małym i dużym. Zobacz, jak możesz ją urządzić.

Kuchnia w kształcie litery L to jedno z najpopularniejszych ustawień mebli. Doskonale sprawdza się w każdym rodzaju pomieszczenia - kuchni zamkniętej, otwartej na salon, małej oraz dużej. Daje także szerokie możliwości dekoracji wnętrza. 

Kształt litery L pozwala wygodnie rozmieścić strefy, dzięki czemu poruszanie się po kuchni staje się intuicyjne. W pierwszej kolejności umieszczamy lodówkę, z której wyjmujemy żywność oraz szafki, w których będziemy przechowywać produkty suche. Kolejną ze stref jest strefa przygotowywania, czyli zlew, w którym myjemy żywność oraz odpowiednio długi blat, przy którym będziemy ją obrabiać. Kolejną strefą jest strefa gotowania, a więc piekarnik i płyta grzewcza. Dzięki takiemu ustawieniu będziemy po kuchni poruszać się swobodnie i bez zbędnej krzątaniny, bowiem wszystko będzie pod ręką. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA