Meble.com.pl - komfort na miarę

Biała kuchnia w wersji total look. Oświetlenie pod wyspą sprawia, że aranżacja prezentuje się lekko. Projekt: Małgorzata Muc, Joanna Scott. Fot. Bartosz Jarosz

Kuchnia pod zabudowę. 15 najciekawszych aranżacji

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 03 paź 2016 09:58 (aktualizacja: 28 paź 2016 09:49)

Meble na zamówienie są w stanie doskonale wkomponować się w projekt każdego pomieszczenia. Również ich stylistyka może być całkowicie dopasowana do oczekiwań.

Kuchnia pod zabudowy to dobre rozwiązanie. Między innymi dla tego, że od momentu zlecenia mamy wpływ na to, jakie materiały zostaną wykorzystane w produkcji. Sami decydujemy jaki gatunek drewna, czy kolorystyka frontów najbardziej nam odpowiada. Możemy też przy tym liczyć na fachową konsultację. Na przykład w kwestii doboru elementów takich jak prowadnice, zawiasy czy materiały wykończeniowe. 

Wybór mebli na wymiar oznacza, że możemy cieszyć się swego rodzaju prywatnym projektem – to do nas należy wytypowanie rozwiązań, które najlepiej będą odpowiadały jego indywidualnym oczekiwaniom. A tych nie brakuje, o czym można przekonać się rozmawiając z fachowcami. To rozwiązania takie jak choćby zwiększające dostępną przestrzeń blaty wysuwne, zapewniające ciche domykanie szuflad hamulce siły zamykania czy podnośniki ułatwiające podnoszenie i opuszczanie ciężkich frontów górnych szafek. 

Sprawdź kilka ciekawych przykładów. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA