Meble.com.pl - komfort na miarę

Biała kuchnia w kształcie litery U. Otwarta półka zamiast tradycyjnej, górnej zabudowy, sprawia, że wnętrze nabiera lekkości. Projekt: Maciej Brzostek. Fot. Bartosz Jarosz

Kuchnia pod zabudowę. Nowoczesne propozycje w połysku

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 21 paź 2016 11:07 (aktualizacja: 21 paź 2016 11:21)

Meble kuchenne w połysku nie tylko pięknie się prezentują. Dzięki lustrzanym, czystym wizualnie taflom nawet najmniejsze wnętrze kuchenne nabiera wizualnej przestrzeni.

Meble kuchenne w połysku nie tracą na popularności. Są modne, a do tego prezentują się niezwykle efektownie. Posiadają także dużo zalet praktycznych. Dzięki powierzchniom o lustrzanej optyce niewielka czy nieustawna kuchnia światła i wizualnej przestrzeni.

Ponadto, połyskliwe fronty wyglądają wyjątkowo dobrze w otwartych przestrzeniach, np. kiedy mamy kuchnię otwartą na salon bądź jadalnię. Jeśli postawimy na jasną stylistykę mebli, wnętrze kuchenne wręcz stanie się subtelnym tłem dla aranżacji salonu. Jeśli natomiast lubimy nieco zaszaleć, możemy jasną, połyskującą kuchnie połączyć ze stołem lub wyspą w nietypowym kolorze np. intensywnej fuksji, pastelowym różu czy jaskrawej limonce. Taka kompozycja sprawi, że wnętrze zyska oryginalny styl i charakter. 

Biel w połysku ładnie komponuje się także z jasnymi dekorami o rysunku drewna. Przez producentów chętnie proponowana jest w wersji: białe górne fronty plus dolna zabudowa w kolorze drewna.

Sprawdź piękne aranżacje w połysku w nowoczesnym stylu. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA