Meble.com.pl - komfort na miarę

Jasne drewno i matowe fronty w kolorze kawy z mlekiem, to duet bardzo na czasie. Kuchnia 84th Board Street, z kolekcji Traffic. Fot. Black Red White

Kuchnia w beżach. 15 namodniejszych aranżacji

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 29 cze 2015 05:04 (aktualizacja: 29 cze 2015 08:00)

Kolory ziemi nie wychodzą z mody. Dobrze wyglądają w każdym pomieszczeniu. Są doskonałym tłem dla frontów drewnianych, a także pomalowanych na biało. Zobacz 15 modnych aranżacji.

Beże, szarości i brązy to kolory ziemi. Są ponadczasowe, a w aranżacji wnętrz to pomysł na wiele lat. Gdy popularność innych, bardziej wymyślnych  barw przeminie, one wciąż będą prezentować się dobrze w naszej kuchni. 

Kuchnie w kolorach ziemi można zaaranżować w tonacji klasycznej, jak też elegancko minimalistycznej. Beże i szarości świetnie prezentują się użyte na górnych frontach, jako uniwersalna baza do wyeksponowania innych elementów zabudowy kuchennej. Świetnie wyglądają zwłaszcza w towarzystwie bieli. Co więcej, z uwagi na neutralność tych kolorów, mamy dużą dowolność  jeśli chodzi o dobór dodatków czy sprzętu AGD. Z kolorami ziemi dobrze się prezentują zarówno ciepłe odcienie piasku, jak i chłodne błękity i zielenie. Dla ożywienia można je łączyć z dodatkami w mocniejszych barwach, np.: czerwienią czy fioletem. 

Zobacz kilka aranżacji, które z pewnością Cię zainspirują.    

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA