Meble.com.pl - komfort na miarę

Biała kuchnia z wyspą. Cechą charakterystyczną kolekcji są zaokrąglone fronty. Fot. Nolte

Kuchnia w połysku. 15 nowoczesnych aranżacji

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 16 lip 2015 10:03 (aktualizacja: 17 lip 2015 09:07)

Moda na wysoki połysk króluje od kilku sezonów i wcale nie zamierza ustępować miejsca. Nic dziwnego - lśniące meble idealnie podkreślają nowoczesny charakter kuchni.

Kuchnia w połysku to zdecydowanie najmodniejsza opcja wzornicza ostatnich sezonów. To świetny pomysł do małych kuchni, ale i dużych, nowoczesnych i minimalistycznych. Meble na wysoki połysk podkreślają stylowy charakter kuchni. Natomiast bogata gama kolorów połyskujących frontów pozwala tworzyć różnorodne aranżacje.  

Połyskujące fronty świetnie sprawdzą się w zestawieniu ze szkłem i metalem. Chętnie zestawiane są również z drewnem - zarówno jasnym, jak i ciemnym. Aktualnie najmodniejsze są połyskujące fronty w kolorze białym lub szarym. Są idealne do małych czy wąskich wnętrz, a także stanowią idealne tło dla mocniejszych akcentów, np. w formie dodatków. Mogą być minimalistyczne w formie, ale też przytulne. Wszystko zależy od pozostałych elementów kuchennej zabudowy. Jeżeli wybierzemy stalowy blat, szkło na ścianie nad blatem roboczym, a w części jadalnianej ustawimy minimalistyczne meble, uzyskamy nowoczesne, minimalistyczne wnętrze. Z kolei jeśli białe tafle połączymy z elementami ciepłego drewna, nasza kuchnia nabierze ciepłego i przytulnego wyglądu. 

Monochromatyczne fronty w połysku pięknie prezentują się w duecie z kolorowymi wstawkami, ale też z elementami w stonowanych kolorach, np. kawy z mlekiem lub pastelach. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA