Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia całkowicie otwarta na strefę dzienną. Biały półwysep harmonijnie komponuje sie z aranżacją salonu oraz jadalni. Projekt: Katarzyna Uszok-Adamczyk. Fot. Bartosz Jarosz

Kuchnia z barem. Śliczne meble na wymiar

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 04 marz 2017 07:32

Bar w kuchni to modne aktualnie rozwiązanie. Świetnie sprawdza się we wnętrzu otwartym na salon, gdzie pełni funkcję dekoracyjną lub użytkową.

Barek w kuchni może pełnić kilka, bardzo przydatnych funkcji. Świetnie sprawdza się jako dodatkowy blat roboczy, możemy umieścić w nim płytę grzejna, piekarnik czy zlew. W naprawdę małym mieszkaniu barek kuchenny często zastępuje także tradycyjny stół i staje się miejscem do spożywania szybkich posiłków. 

Barek najlepiej zaplanować już na etapie projektowania wnętrza. Dzięki temu mebel będzie idealnie dostosowany do naszych potrzeb, a aranżacja kuchni będzie spójna. W ścianie barku możemy umieścić schowki, idealne na funkcjonalne i bezpieczne przechowywanie zapasowych szklanek czy kubków. Na co dzień można na nim postawić na przykład kwiaty czy zioła, które pięknie urozmaicą całe wnętrze. 

Najpopularniejszym aktualnie rozwiązaniem jest przedłużenie blatu kuchennego i postawienie przy nim hokerów. Taka aranżacja doda też wnętrzu lekkości i nie zamknie optycznie przestrzeni. Barek można przymocować też do jednej ze ścian na granicy kuchni i salonu lub zintegrować go ze stołem jadalnianym. 

Zobaczcie ciekawe propozycje na aranżację kuchni z barkiem. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA