Otwarcie kuchni na salon optycznie powiększa oba pomieszczenia. Warto je przedzielić półwyspem lub na ich granicy zaplanować jadalnię. Projekt: Agnieszka Hajdas-Obajtek. Fot. Bartosz Jarosz

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 14 maj 2017 10:30 (aktualizacja: 14 maj 2017 17:48)

Kuchnia z jadalnią. Tak możesz ustawić meble

Kuchnia połączona z jadalnią to popularne rozwiązanie. Warto zobaczyć, jak urządzają ją Polacy.

Połączenie kuchni z jadalnią pozwala stworzyć otwartą i dużą przestrzeń, która będzie bardzo funkcjonalna, ale też interesująca stylistycznie. Takie rozwiązanie sprawdza się w małych mieszkaniach, gdzie na duży stół nie mamy miejsca. Wówczas otwarcie kuchni na przestrzeń dzienną jest najlepszym rozwiązaniem. 

Stół w zależności od miejsca możemy wybrać  okrągły lub prostokątny. Oba modele mogą posiadać opcję rozkładania, dzięki temu w sytuacji gdy odwiedzają nas goście, możemy go rozłożyć i wygodnie ugościć większą liczbę osób. Stół okrągły z kolei, najładniej zaprezentuje się w aneksie. Wygodny mebel nie zakłóci komunikacji w otwartym pomieszczeniu, a dodatkowo pozwoli zjeść posiłek w komfortowych warunkach.

W polskich domach lokuje się jadalnię zarówno w wąskim korytarzu, stanowiącym wyjście z kuchni, jak również na dużej, otwartej przestrzeni, najczęściej sąsiadującej z wyjściem na taras. Sprawdź jak można wygodnie ustawić w niej meble. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce