Fot. Technistone

Fot. Technistone

  • Autor: bm
  • 04 gru 2017 07:27 (aktualizacja: 04 gru 2017 13:04)

Kuchnia z jasnym blatem - uniwersalna i elegancka

Tworzą jasną, przytulną, ale sterylną kuchnię - jasne lub białe blaty doskonale sprawdzają się zarówno w minimalistycznych wnętrzach, jak i tych urządzonych w klasycznych klimatach. Dobrze wyglądają w kuchni w stylu skandynawskim, ale też rustykalnym czy prowansalskim. Są uniwersalne i wielowymiarowe.

Biel, delikatny krem i beż doskonale sprawdzają się w kuchennych aranżacjach. Pojawiają się niemal na wszystkich elementach zabudowy - na frontach i blatach, wyspach i barach, a także na stołach, krzesłach i dodatkach. Ciekawie wyglądają w wykończeniu na wysoki połysk, ale w wersji matowej są równie efektowne.

Wbrew pozorom jasne kolory oferują niezwykle szerokie pole do popisu w tworzeniu fantazyjnych i niesztampowych wnętrz. Między innymi dlatego, że do wyboru są różne odcienie bieli, beżu i kremu - zupełnie inaczej prezentują się w połączeniu z matową lub perłową strukturą, a inaczej - w wykończeniu na wysoki połysk. Inne oblicze pokazują w połączeniu z mocnymi kolorami, inne - w duecie z ciepłym, naturalnym drewna, a jeszcze inne - gdy zestawimy je z chłodną stalą czy szkłem. Dla tych, którym czysta biel wydaje się zbyt chłodna, ale chcą mieć kuchnię wykończoną w jasnych odcieniach, przeznaczone są różne odcienie kremu, ecru, delikatnego beżu, jasnej szarości czy jasnego drewna.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce