Meble.com.pl - komfort na miarę

Biel i drewno doskonale się ze sobą łączą. W tej aranżacji biała wyspa rozjaśnia kuchenne wnętrze i jednocześnie sprawia, że stało się one bardziej funkcjonalne. Projekt: Piotr Stanisz. Fot. Bartosz Jarosz

Kuchnia z wyspą. Ciekawe, nowoczesne aranżacje

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 25 lis 2016 11:21 (aktualizacja: 25 lis 2016 11:22)

Kuchnia z wyspą to modne i funkcjonalne rozwiązanie. Sprawdź jak możesz ją zaaranżować.

Wyspa najlepiej sprawdzą się w dużej kuchni. W pomieszczeniu o większych gabarytach zabudowa zaprezentuje się interesująco oraz nie utrudni swobodnego poruszania się po kuchni. Małe mieszkania nie wykluczają jednak zaplanowania wyspy. Zwłaszcza w pomieszczeniu otwartym na salon, taka zabudowa nada wnętrzu piękny efekt wizualny.

Wyspa posiada jednak także inne zalety. Daje możliwość wspólnego gotowania przez kilka osób. Dostęp z każdej strony pomaga zorganizować wspólną pracę nad przygotowywaniem potraw. Wyspa stanowi dodatkowe miejsce na szafki, w których możemy ukryć kuchenny sprzęt oraz produkty spożywcze, a także tworzy kolejny blat roboczy.

W przypadku kuchni otwartych na salon, wyspa optycznie dzieli strefę kuchenną od jadalni czy salonu, a przygotowując posiłek na "wyspie" mamy swobodny kontakt z osobami przebywającymi w salonie. Sprawdź jak możesz ją zaplanować. 

  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA