Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia San Marino marki Gała Meble, to stonowane barwy, doskonale pasujące do skandynawskich wnętrz. Fot. Gała Meble

Kuchnia za mniej niż 5 tysięcy. Tak ją urządzisz!

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 05 maj 2016 12:38 (aktualizacja: 05 maj 2016 12:49)

Modne i niedrogie meble kuchenne to nie mit, lecz rzeczywistość. Zobacz, co oferują producenci w kwocie nieprzekraczającej 5 tysięcy złotych.

Wymarzona kuchnia wcale nie musi być droga. Choć cena jest cechą, która ma dla nas duże znaczenie, warto również skupić się na funkcjonalności mebli. Aby kuchnia była przyjaznym miejscem, a gotowanie nie sprawiało nam trudności, należy zastosować się do kilku prostych zasad. Pierwszą jest zachowanie zasady trójkąta roboczego, zaś drugą wytyczenie wszystkich pięciu stref pracy. Dzięki nim praca w kuchni będzie łatwa i przyjemna. 

Wybierając meble kuchenne warto zastanowić się, czy potrzebujemy więcej szuflad, czy tradycyjnych szafek. Modne jest rezygnowanie z górnej zabudowy, jednak jeśli mamy dużo przyborów kuchennych, wiszące szafki mogą okazać się niezbędne. Dlatego też przed zakupem mebli, należy dokładnie przemyśleć, czego od kuchni będziemy oczekiwać. 

Zakup modnej i funkcjonalnej kuchni nie musi się dziś wiązać z dużym wydatkiem. Producenci specjalizujący się w zabudowach kuchennych oferują również meble tańsze, jednak równie praktyczne. Dlatego też w kwocie do 5 tysięcy złotych, znajdziemy wiele ciekawych propozycji. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA