Regał systemowy Haller firmy USM. Fot. USM

Regał systemowy Haller firmy USM. Fot. USM

  • Autor: mg
  • 07 gru 2017 09:15 (aktualizacja: 08 gru 2017 05:37)

Kultowe meble systemowe ze Szwajcarii są już dostępne w Polsce!

Na polskim rynku pojawiła się własnie szwajcarska marka USM. Charakterystyczne systemowe meble w ciągu półwiecza zyskały status kultowych. Zawdzięczają to prostej formie, którą można w nieskończoność powielać oraz rozbudowanym funkcjom.

Zobacz najlepsze meble zaprojektowane przez Konstantin Grcica!

Korzenie firmy sięgają końca XIX wieku, kiedy to przodkowie obecnych właścicieli zajmowali się ślusarstwem. Dzisiaj, dzięki opatentowanemu rozwiązaniu stalowego łącznika kulkowego, USM specjalizuje się we wszelkiego rodzaju meblach, które są rozwinięciem pojedynczego modułu. Prosta, ponadczasowa forma, ogrom funkcjonalności i szwajcarska jakość wykonania to wyróżniki mebli tej marki.

Nowością wprowadzoną w tym troku do systemowego regału "Haller" jest oświetlenie. Funkcja została rozwiązana w sposób, który nie wpływa na niezmieniony od półwiecza wygląd mebla. Prąd o napięciu 24 V przewodzi stalowa konstrukcja. W ten sposób zasilane są nie tylko ledowe moduły zainstalowane w stalowych rurkach, ale również gniazda USB. Jedynym zewnętrznym elementem jest zasilacz, który mieści się pod spodem szafki. Czujniki w szufladach i szafkach po ich otwarciu automatycznie włączają światło. Natomiast podświetlane półki lub tył mebla eksponuje jego ponadczasową architektoniczną formę. System umożliwia sterowanie barwą światła od ciepłej do zimnej. Projektanci USM zapowiadają już wprowadzenie kolejnych funkcji, takich jak programowane sceny świetlne, dotykowe sensory na powierzchni mebla czy sterowanie oświetleniem za pomocą aplikacji mobilnej. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce