Meble.com.pl - komfort na miarę

Biurko First z zamykanym blatem. Biel i jasne drewno idealnie wpiszą się skandynawski styl wnętrza. Fot. Timoore

Kupujemy biurko dla ucznia. Propozycje w cenie od 200 zł

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 15 wrz 2014 07:30

Biurko, to jeden z podstawowych mebli, jaki musi znaleźć się w pokoju dziecka. Zwłaszcza, jeśli nasza pociecha rozpoczęła już naukę w szkole. Zobaczcie propozycje, które spełnią oczekiwania dziecka - wszystkie w rozsądnej cenie.

Jeśli twoje dziecko właśnie rozpoczyna naukę w szkole, potrzebne mu będzie biurko. Dziecko będzie spędzało przy nim kilka godzin dziennie, odrabiając lekcje i ucząc się. Miejsce do nauki musi być nie tylko ładne, ale przede wszystkim wygodne, funkcjonalne, dobrze zorganizowane... i to wszystko w atrakcyjnej cenie.

Wybór modeli dostępnych na rynku jest bardzo duży, a projektanci wciąż wymyślają nowe. Możemy wybierać spośród lekkich, transparentnych konstrukcji, po bryły tradycyjne, masywne pełne praktycznych zakamarków. Niezależnie od stylistyki biurko powinno wymuszać prawidłową postawę podczas siedzenia. Jeżeli jest za niskie, dziecko będzie się garbić, zmieniać pozycję, a to może prowadzić do skrzywienia kręgosłupa.

Siedząc przy biurku dziecko powinno mieć proste plecy, a wszystkie potrzebne przybory w zasięgu ręki. Idealnym rozwiązaniem jest więc mebel, który będzie rósł razem z dzieckiem np. dzięki regulacji wysokości nóg, czy nachylenia blatu.

Pokazujemy też kilka modeli wyposażonych w szufladki, gdzie dziecko może trzymać zeszyty, książki i przybory szkolne, tak by na blacie pozostawało tylko to, co w danej chwili jest mu potrzebne.

W naszej galerii znalazło się też kilka modeli o prostej, prostokątnej konstrukcji - mebel idealny do niewielkiego pokoju. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA