Meble.com.pl - komfort na miarę

Fot. Janpol

Kupujemy pokrowiec na materac

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 15 maj 2017 14:26

Wybór pokrowca na materac może całkowicie odmienić komfort snu. Odpowiednio dobrany materiał zadba o nasze zdrowie, skórę, a nawet pomoże rozładować energię.

Pokrowiec na materac to dodatek, który warto kupić bez względu na to, jaki materac będzie osłaniać. Jest bowiem ochroną przed zabrudzeniem i uszkodzeniem. Można go prać, dzięki czemu łatwiej jest zachować higienę w łóżku na długie lata.

Pokrowiec, który nawilża

Innowacje wkradają się już w każdą sferę przemysłu, nic dziwnego, że nowoczesne pokrowce na materace również zaskakują swoimi właściwościami. Producenci mają w swojej ofercie pokrowce wykonane z materiałów, które podczas snu nawilżają naszą skórę i dbają o jej młody wygląd. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu mikrokapsułek ze specjalnymi olejkami.

Pokrowiec ze srebrną powłoką

Alergicy i osoby o obniżonej odporności, dzieci i osoby starsze, mogą rozważyć wybór pokrowca ze specjalną powłoką zabezpieczającą. Dzianina nie tylko chroni przed alergenami, ale też jest barierą dla bakterii i niweluje wszelkie zapachy związane z rozwojem drobnoustrojów. Zaletą takiego pokrowca, jest to, że powłoka z cząsteczkami srebra nie traci swoich właściwości nawet po wielu praniach. 

Technologia, która pochłania energię

Wśród nowości na rynku, szczególną uwagę przyciąga innowacyjna tkanina o responsywnych włóknach zawiera aktywne, naturalne materiały, które podczas styczności z ciałem pochłaniają produkowaną przez nie energię i wykorzystują ją do natlenienia tkanek śpiącego człowieka.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA