Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble do łazienki Jump nadadzą wnętrzu charakter. Fot. Elita

Ładna łazienka. Te meble są teraz modne

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 15 lip 2016 08:30

Łazienka jest jednym z najważniejszych miejsc w naszych domach. Jak nadać jej indywidualnego charakteru, aby była dla nas nie tylko funkcjonalną przestrzenią, ale również oazą spokoju, w której będziemy czuć się po prostu dobrze? To bardzo proste.

Niezwykle ważnym krokiem w urządzaniu łazienki jest wyposażenie jej w odpowiednie i funkcjonalne meble, które pomieszczą i uporządkują wszystkie nasze kosmetyki, ręczniki i inne łazienkowe drobiazgi. Ciekawym pomysłem jest np. wykorzystanie przegródek do szuflad, aby oddzielić poszczególne przedmioty - akcesoria do makijażu, szczotki do włosów czy kremy nareszcie znajdą swoje miejsce. Pudełka w szufladach są również niezwykle użyteczne do odseparowania rzeczy damskich od męskich czy dziecięcych.

Jak wiadomo, niezbędnym elementem każdej łazienki jest lustro. Ułatwia zrobienie makijażu, ułożenie włosów, czy golenie. Wybierając lustro z szafką i parą drzwi zyskujemy dodatkową, użyteczną przestrzeń na kosmetyki, które od teraz zawsze będziemy mieć dosłownie na wyciągnięcie ręki, a jednocześnie dyskretnie ukryte we wnętrzu szafki. Dzięki temu poranny makijaż czy golenie przebiegnie bardziej płynnie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA