Laminaty HPL to produkty atrakcyjne wizualnie, o bardzo szerokim spektrum stosowania. Fot. Pfleiderer

Laminaty HPL to produkty atrakcyjne wizualnie, o bardzo szerokim spektrum stosowania. Fot. Pfleiderer

  • Autor: mg
  • 26 lut 2018 11:39 (aktualizacja: 27 lut 2018 11:00)

Laminaty HPL - przykłady zastosowania we wnętrzach

Aranżując wnętrza, poszukujemy materiałów trwałych i ponadczasowych, które przez długi czas będą cieszyły nasze oczy. Niewątpliwie takimi są laminaty HPL, które charakteryzują się bogatym wzornictwem i szerokim spektrum zastosowań.

Laminaty HPL to produkty atrakcyjne wizualnie, o bardzo szerokim spektrum zastosowania. Dostępne są w bogatej palecie dekorów i charakteryzują się wysoką trwałością - znacznie większą niż tradycyjne płyty laminowane. To niezawodny sposób na aranżację pięknego i funkcjonalnego wnętrza. Można nimi pokrywać zarówno powierzchnie pionowe oraz poziome. Większość laminatów HPL może być poddanych procesowi tzw. postformingu (wtórnemu formowaniu). Pozwala to na tworzenie konstrukcji niestandardowych, takich jak np. zaokrąglone filary czy wyspy o zaoblonym kształcie. Laminaty sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebne są materiały o wysokiej odporności mechanicznej, a dodatkowo łączą w sobie ciekawe wzornictwo z funkcjonalnością.

Dzięki bogatej kolekcji dekorów i struktur dopasujemy je do aranżacji wnętrz w każdym stylu, od nowoczesnego, poprzez industrialne, glamour, aż po klasyczne. Różnorakość struktur i dekorów pozwala na zastosowanie ich w pomieszczeniach o zróżnicowanym charakterze.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce