Meble.com.pl - komfort na miarę

Łóżeczko niemowlęce "Hensvik". Prosta konstrukcja i delikatnie pofalowane zagłówki czynią go meblem idealnym dla malutkiej dziewczynki. Cena: 249 zł. Fot. IKEA

Łóżeczko dla dzieci. Białe modele od 249 zł

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 07 wrz 2014 10:24 (aktualizacja: 23 wrz 2014 08:41)

Mimo, że biały kolor należy do chłodnych barw, to jednak stosowanie go w pokoju niemowląt nie powoduje uczucia zimna. Wręcz przeciwnie. Białe meble dla niemowląt są nie tylko urocze, ale także stylowe i bardzo eleganckie.

Biały kolor jest uniwersalny. Nie dość, że świetnie komponuje się z każdą inną barwą, to jeszcze pasuje do stylowych i mocno zdobionych mebli. Takie zaś najlepiej prezentują się w pokoju dla niemowląt. Biały kolor kojarzy się przede wszystkim z czystością i nieskazitelnością, więc będzie idealnym tłem dla nowo narodzonego maluszka. 

Chcąc urządzić pokój maleństwa w gustowny sposób warto wybrać meble w stylu angielskim lub francuskim. Ich niezwykle elegancka stylistyka w połączeniu z białym kolorem będzie stanowić ozdobę całego pokoju. Takie meble znajdziemy między innymi w kolekcji firmy Studio Caramella. Jeśli zaś interesują nas nowoczesne kształty to warto wybrać meble, które są proste, ale też innowacyjne. Kolekcja "Hello Baby" marki Pacyga dzięki nietypowym kształtom pozwala dzieciom na odkrywczą zabawę, natomiast w kolekcji "Mini" marki Pinio znajdziemy np. kontenerek, na którym zamocowano tablicę, po której można malować kredami.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA