Łóżko z kolekcji 4 You firmy Meble Vox. Fot. Meble Vox

Łóżko z kolekcji 4 You firmy Meble Vox. Fot. Meble Vox

  • Autor: mg
  • 21 lip 2017 10:53 (aktualizacja: 24 lip 2017 09:58)

Łóżka do pokoju młodzieżowego. Zobacz najciekawsze propozycje!

Zindywidualizowane rozwiązania, szeroka paleta funkcji oraz odważna kolorystyka - tak właśnie prezentują się najnowsze łóżka projektowane specjalnie z myślą o pokojach nastolatków. Młodzież bywa wybredna i kapryśna, więc podpowiadamy, jakie łóżka młodzieżowe można znaleźć w naszych sklepach.

Nastolatek jest wyjątkowo wybrednym odbiorcą. Trudno trafić w jego gust, dlatego w sklepach dostępne są zarówno meble dla zwolenników klasycznych rozwiązań, jak i miłośników nowoczesności. Niezależnie od preferencji estetycznych liczy się oryginalność, która podkreśla indywidualność nastolatka.  Równie dobrze przejawia się ona w formie mebla, jak i i jego kolorze. Stąd w sklepach można znaleźć łóżka młodzieżowe o nietypowych kształtach i żywych, często jaskrawych kolorach. Tym niemniej wciąż ich wyborami kieruje umiłowanie minimalizmu. Proste, zgeometryzowane kształty łóżek są wybierane najchętniej. Niekiedy są one urozmaicane kolorowymi wstawkami lub oryginalnymi uchwytami.

Proste nie znaczy ubogie w funkcje. Nastolatkowie cenią bowiem sobie użyteczność. Stąd producenci łóżek młodzieżowych wyposażają je w wiele dodatkowych funkcji, między innymi: wysuwane szuflady i pojemniki na pościel, półki na książki i podręczne drobiazgi, a nawet dodatkowe blaty, dzięki którym miejsce odpoczynku błyskawicznie można przekształcić w miejsce pracy.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce