Meble.com.pl - komfort na miarę

Zdobione wezgłowie jest dekoracją całej sypialni. Fot. Marchetti

Łóżka, które Cię zachwycą. Tych modeli jeszcze nie pokazywaliśmy

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 02 lip 2014 10:38 (aktualizacja: 04 lip 2014 08:37)

Meble z włoską czy hiszpańską nutą to elegancja i klasa sama w sobie. Nie od dziś wiadomo, że te regiony wykształciły znanych na cały świat projektantów mebli. Warto więc podążać za ich trendami, jeśli chcemy być zawsze na czasie.

Łóżko gra pierwsze skrzypce w sypialni. Nieważne, co jeszcze ustawi się w tym pomieszczeniu, na łóżko zawsze w pierwszej kolejności zwraca się uwagę. Warto więc wybrać taki model, który nie tylko będzie zachwycał każdego gościa, który je zobaczy, ale także, aby dla nas samych codzienny odpoczynek na nim był rozkoszną przyjemnością.

To, w jakim stylu model wybierzemy, zależy od naszego gustu oraz wystroju sypialni. Wśród zagranicznych marek dostępne są łóżka o bardzo mocno zdobionych zagłówkach, charakterystycznych nogach lub z modnymi, pikowanymi zagłówkami. Wybierając zagraniczne modele znanych marek, mamy pewność, że nie tylko kupujemy modny wzór łóżka, ale także jakość i wykonanie na najwyższym, światowym poziomie. I choć cena nie raz bywa szokująca, to dla miłośników designu i znanych metek niekoniecznie zaporowa. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA