Meble.com.pl - komfort na miarę

Piętrowe łóżko to najlepsze rozwiązanie do pokoju rodzeństwa. Zapewnia wygodne miejsce do spania, ale nie zabiera ważnego miejsca z przestrzeni pokoju. Fot. Kids&teen

Łóżka piętrowe. Najlepsze meble dla twojego dziecka

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 11 lut 2015 09:23 (aktualizacja: 12 lut 2015 08:22)

Któż z nas w dzieciństwie nie marzył o piętrowym łóżku? A jeśli już takowe łóżko w domu było, to o co toczyła się odwieczna walka? Oczywiście o to, kto śpi na górze. Zobaczcie najlepsze łóżka dla dzieci – do zabawy i do wypoczynku.

W zależności od potrzeb, łóżko piętrowe może być wysokie bądź niskie. Jego wielkość ma szczególne znaczenie dla wieku dziecka. Starsze może spokojnie spać na łóżku, które ma powyżej 1,5m wysokości. Mniejsze dzieci, którym zdarza się budzić w nocy i wędrować po domu powinny spać na łóżkach o obniżonej wysokości. Funkcjonalnym rozwiązaniem będą też modele, które dodatkowo wyposażone są w system półek, a zamiast tradycyjnej barierki na górne spanie prowadzą wygodne schodki.

Dla jednego dziecka, które pragnie spać wyżej niż na tradycyjnym łóżku doskonałym rozwiązaniem okaże się model, który ma otwartą przestrzeń pod stelażem, czyli łóżko na antresoli. Jest to doskonałe rozwiązanie szczególnie dla dzieci w wieku szkolnym. Pod spód stelaża można wstawić biurko, co pozwoli na oszczędność miejsca w dziecinnym pokoju. Na rynku dostępne są także meble z już zamontowanym biurkiem bądź półkami, które wypełniają tą pustą przestrzeń. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA