Meble.com.pl - komfort na miarę

Oświetlenie w wezgłowiu łóżka "Inspire" Bydgoskie Meble pozwala na regulację kąta świecenia. Fot. Bydgoskie Meble

Łóżka stworzone do wieczornej lektury

  • Autor: kh
  • 09 maj 2014 13:33 (aktualizacja: 12 maj 2014 07:00)

Zamontowane w wezgłowiu łóżka systemy oświetleniowe spełnić mogą dwie funkcje. Przydadzą się zarówno kiedy chcemy stworzyć w sypialni niepowtarzalną, nastrojową atmosferę, jak też gdy zależy nam komforcie wieczornej lektury.

Czy istnieje miłośnik książek, który nie zna smaku wieczornej lektury w ciepłym i miękkim łóżku? I czy istnieje taki, który choć raz nie narzekał na lampkę nocną i zbyt skąpe oświetlenie? Teraz amatorzy nocnego czytania mogą zdecydować się na produkt, który rozwiąże ten problem.

Receptą na niedoskonałe oświetlenie nocne są lampki montowane w łożku, a konkretniej w jego wezgłowiu. Rowiązanie takie wprowadziło w ostatnim czasie do swojej oferty kilku producentów mebli skierowanych na rynek konsumencki, choć w przypadku ofert kontraktowych obecne było ono od dawna. Montowane na elastycznych, łatwych do regulacji stelażach lampki umożliwiają maksymalne dostosowanie kąta świecenia do potrzeb konkretnego użytkownika - do jego wzrostu, przyjętej pozycji ciała, a także upodobań... Lampki zazwyczaj montowane są po obu stronach łóżka, dzięki czemu pozwalają na lekturę dwóch osób.

Ale oświetlenie montowane w wezgłowiach łóżek ma również i inne zastosowanie. Oprócz miłośników książek korzystać z niego mogą również ci, którzy lubią stworzyć w sypialni niepowtarzalną, nastrojową atmosferę. Pozwalają na to m.in. systemy oświetlenia, które montowane są w, lub za wezgłowiem łóżka. Takie delikatne punkty świetlne zupełnie odmienią oblicze każdego wnętrza.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA