Meble.com.pl - komfort na miarę

“80270” M&K Foam Koło. Fot. M&K Foam Koło

Łóżka tapicerowane - najpopularniejsze według sprzedawców

  • Autor: kh
  • 23 kwi 2014 10:08 (aktualizacja: 23 kwi 2014 20:51)

Producenci mebli, odpowiadając na potrzeby konsumentów, coraz chętniej wprowadzają do swoich ofert łoża w całości tapicerowane tkaniną, skórą i ekoskórą. Który z dostępnych obecnie na rynku modeli cieszy się największą popularnością?

Miejsce 1.

“80270”, M&K Foam Koło

Łóżko „80270” to łóżko tapicerowane o nowoczesnym wzorze. Może być w dwóch wersjach – bez stelaża lub ze stelażem i pojemnikiem na pościel. W wersji ze stelażem – KF – ma dodatkowo regulowany zagłówek. Łóżko można zamówić w różnych materiałach obiciowych – tkaninach tapicerskich, ekoskórach oraz tkaninach poliestrowych.

Miejsce 2.

“Bossa Nova”, Woodways Grupa Paged

Model został zaprojektowany przez Jacka Mikołajczaka. Opływowy kształt skórzanego łoża został oprawiony w drewnianą wygiętą w łuk ramę. Skóra licowa dostępna w 4 kolorach Bianco, Mocca, Polar i Antracyt, elementy drewniane wybarwione w kolorze czereśnia Grey.

Miejsce 3.

“Pik”, Wajnert Meble

Charakterystyczne, kontrastowe przeszycie na ramie wokół zagłowia podkreśla nowoczesny styl mebla. Łóżko dostępne jest w trzech rozmiarach (dla szerokości materaca 140, 160, 180 cm), w dedykowanym wyborze tkanin i skór. Łóżka z pojemnikiem zawierają w komplecie metalowy stelaż z podnośnikiem gazowym, umożliwiający łatwe podniesienie materaca i dostęp do pojemnika. Łóżka bez pojemnika zawierają w komplecie drewniany stelaż oraz są posadowione na metalowych nogach.

Miejsce 4.

“Solaris”, Bydgoskie Meble

Regulowane zagłówki tapicerowanego wezgłowia pozwalają ustawić pochylenie w dowolnej pozycji, tak, że „Solaris” idealnie nadaje się dla osób lubiących czytać lub pracować w łóżku w pozycji siedzącej. Mebel posiada również eleganckie chromowane nóżki. Atrakcyjność kompletu podnoszą tapicerowane stoliki nocne.

Miejsce 5.

“Roksana”, Black Red White

Łóżko "Roksana" to propozycja dla zwolenników szykownego stylu glamour. Prosta rama zestawiona z dekoracyjnym, pikowanym wezgłowiem idealnie wpisuje się w eklektyczny wystrój luksusowych pomieszczeń. Model dostępny jest w różnych rodzajach i kolorach tkanin, dzięki którym z łatwością można dostosować go do każdego wnętrza.

Miejsce 6.

“Trefl”, Wajnert Meble

Łóżko dostępne jest w trzech rozmiarach (dla szerokości materaca 140, 160, 180 cm), w wersji z pojemnikiem i bez pojemnika, w dedykowanym wyborze tkanin i skór. Łóżka z pojemnikiem zawierają w komplecie metalowy stelaż z podnośnikiem gazowym, umożliwiający łatwe podniesienie materaca i dostęp do pojemnika. Łóżka bez pojemnika zawierają w komplecie drewniany stelaż oraz są posadowione na metalowych nogach.

Miejsce 7.

“81205”, M&K Foam Koło

Łoże o prostym wezgłowiu tworzącym delikatnie odchylającą się do tyłu falę. Skrzynia, w której ukryto pakowny pojemnik na pościel ma zaoblone kształty i krawędzie, tak że sprawia wrażenie bardzo miękkiej. Łoże opiera się na stabilnych, szerokich nóżkach. Dostępne jest w szerokiej palecie materiałów tapicerskich i w nietypowych wymiarach.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA