Meble.com.pl - komfort na miarę

Łoże z zestawu "Milo" (Szynaka Meble) nie tylko wyposażone jest w wygodną szufladę na pościel, ale również w podręczny schowek. Fot. Szynaka Meble

Łóżka z pojemnikiem na pościel - praktyczne rozwiązanie

  • Autor: bm
  • 01 lip 2014 08:20 (aktualizacja: 01 lip 2014 08:31)

Na polskim rynku szczególnym powodzeniem cieszą się rozwiązania, zwiększające funkcjonalność mebli, a co za tym idzie - zaaranżowanych z ich udziałem pomieszczeń. Należą do nich z pewnością łóżka, wyposażone w pojemnik na pościel lub inne przydatne w sypialni drobiazgi, jak chociażby dodatkowe koce.

Najczęściej w roli pojemnika występuje szuflada, "wyjeżdżająca" spod łóżka na kółkach. Czasem producenci przewidują rozwiązania oparte na podnoszeniu całego stelaża wraz z materacem. Taki pojemnik jest z pewnością większy, ale raczej mniej wygodny w użytkowaniu niż pierwsze z rozwiązań. 

Szuflada - poza aspektem praktycznym - spełnia też nierzadko rolę elementu podkreślającego estetyję mebla, szczególnie gdy jest utrzymana w kontrastujących kolorach (jak np. w łóżku 'Spa" firmy Bogfran) albo do jej otwierania służą ciekawe w formie uchwyty (jak w łóżku "Fjell" z oferty IKEA). 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA