Meble.com.pl - komfort na miarę

Łóżko przypominające statek kosmiczny to doskonały pomysł dla małego astronauty. Można się w nim wyśmienicie bawić, a w nocy spać \"wśród gwiazd\". Fot. Cuckooland

Łóżko dla dziecka. Zobacz bajeczne kolekcje dla najmłodszych

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 27 kwi 2015 09:52 (aktualizacja: 28 kwi 2015 07:55)

Pokój dziecka urządzony jak wnętrze kosmicznego statku lub egzotyczne safari, to marzenie niejednego malucha. Łatwo uzyskać taki efekt, wybierając łóżko dla dziecka o bajecznej stylistyce. Zobaczcie najciekawsze propozycje.

Dzieci marzą przez duże M. Więc jeśli twoje dziecko myśli o byciu kowbojem na dzikim zachodzie lub astronautą, który przemierza codziennie przestrzeń kosmiczną, to dlaczego by nie pozwolić mu tego marzenia spełnić? Bynajmniej nie trzeba go wysyłać w żadną podróż, wystarczy wyposażyć jego pokój w odpowiednie meble. 

Łóżko na antresoli, pod którą można się bawić to nuda. Jeśli jednak wyglądem przypomina ono ogromny plac zabaw, to sprawa ma się już inaczej. O nudzie we własnym pokoju nie ma mowy. Łóżka dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym to leżanki umieszczone na niewysokiej antresoli. Pod spodem znajduje się najczęściej wolna przestrzeń zakryta płachtą, która podczas zabawy daje schronienie. Na łóżko dostać się można schodkami lub drabinką, a niekiedy zejść z niego za pomocą zjeżdżalni. Takie modele mogą wyglądać jak pałac księżniczki, wojskowy namiot czy kosmiczny pojazd. 

To świetne rozwiązanie do pokoju dziecka, ponieważ poza wygodą jaką zapewnia, pobudza również wyobraźnię dziecka. Podpowiada możliwości zabawy, rozbudza kreatywność oraz wyśmienicie ozdabia pomieszczenie. 

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie znajdziecie najwspanialsze łóżka dla dzieci. Do zabawy i do spania.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA