Meble.com.pl - komfort na miarę

Spofka "Agatka" Bogart. Fot. Bogart

Łóżko dla przedszkolaka - 15 małych sof i tapczaników

  • Autor: kh
  • 24 wrz 2014 23:25

Zakup łóżeczka dla przedszkolaka to wybór równie istotny co zakup modelu dla niemowlęcia. Wszak dla wielu dzieci jest ono pierwszym nie tylko własnym ale i świadomym miejscem do spania.

Wbrew pozorom, to nie wybierane z pietyzmem pierwsze, niemowlęce łóżeczko najbardziej zapisuje się w pamięci maluchów. Dla wielu z nich pierwszym świadomie własnym "miejscem do spania" jest to, w którym spędzały noce w przedszkolu i pierwszych klasach szkoły podstawowej. Ale to nie jedyny powód by wyborowi łóżeczka dla małego dziecka poświęcić trochę czasu i uwagi.

Lekarze zgodnych chórem twierdzą, że dostosowane, charakteryzujące się odpowiednimi parametrami łóżeczko to inwestycja nie tylko w wygodę i komfort, ale również zdrowie dziecka. Wszak to w nim maluch spędza dużą część życia.

Na szczęście oferta producentów łóżek, niewielkich rozkładanych sofek i tapczaników, dedykowanych kilkulatkom jest bardzo szeroka. Rodzice mogą dziś wręcz przebierać w formach, kolorach tapicerki, stopniu miękkości materaców i ich rodzajach. Co dokładnie czeka na nich w salonach meblowych? 

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA