Meble.com.pl - komfort na miarę

Gustowne tkaniny położone na łóżku mogą pięknie ozdobić nawet najprostszą w stylistyce ramę. Fot. Hirnschuch

Łóżko do sypialni. Te modele ci się spodobają

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 22 paź 2014 12:42 (aktualizacja: 23 paź 2014 08:25)

Pogoda w ostatnich dniach nas nie rozpieszcza, a poranki bez słońca nie zachęcają do wychodzenia z łóżka. Dzisiaj pokażemy wam modele łóżek, w których każdy nowy dzień będzie rozpoczynał się wyjątkowo dobrze.

Wygodne łóżko to absolutna podstawa wyposażenia sypialni. Przecież to właśnie w nim spędzamy połowę swojego życia, przesypiając je. Ważne jest, aby łóżko było komfortowe i duże, ale nie można zapominać też o tym, żeby stanowiło ładny element wyposażenia sypialni.  Jeśli chcemy, aby sypialnia była spójna, ładna i "poukładana" warto wybrać do niej meble pochodzące z jednej kolekcji, a więc szafę, łóżko czy też komodę. Nie jest to jednak obowiązkowy zabieg, bowiem łóżko zestawione z inną stylistycznie szafą, może również wyglądać interesująco.

Wśród łóżek do sypialni do wyboru są modele klasyczne, z prostą ramą, bez zbędnych ozdób, ale także eleganckie modele z tapicerowanym wezgłowiem - często bardzo wysokim. Do nowoczesnych stylizacji pasują białe lub czarne modele lakierowane na wysoki połysk, zaś w romantycznych klimatach bardziej sprawdzą się łóżka ze stali, z pięknie wykończoną, kutą ramą. Ciekawym rozwiązaniem są także łóżka, mające zbudowane półki na książki w zagłówku lub pod stelażem, lub też modele z wysoką ramą, na którą można zarzucić baldachim lub zwiewny kawałek tiulu.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA