Meble.com.pl - komfort na miarę

Łoże "Dylan" firmy Catellan Italia. Oferta: Inter Style Home. Fot. Catellan Italia.

Łóżko na nietypowych nogach - 15 propozycji

  • Autor: kh
  • 23 maj 2014 13:10 (aktualizacja: 26 maj 2014 08:08)

Aby zobaczyć najciekawszy i najbardziej zaskakujący element mebli do sypialni, niekiedy trzeba dosłownie i w przenośni zajrzeć „pod łóżko”. Tak jest w przypadku oryginalnych, zastosowanych w łożach nóżek.

Sypialnia to jedna z najintymniejszych domowych przestrzeni, w najwyższym stopniu odwzorowująca osobowość i statut jej mieszkańców. By czuć się w niej dobrze, jej wyposażenie – a więc także meble, muszą być maksymalnie dostosowane do potrzeb i oczekiwań.

Z uwagi na powyższe fakty, meble sypialniane – ich jakość, wzornictwo, materiały z jakich są wykonane, są swego rodzaju papierkiem lakmusowym, ukazującym poziom życia, pozycję społeczną, a także gusta mieszkańców konkretnych domów i mieszkań. Warto dokładniej im się przyjrzeć i sprawdzić, czy nie kryją prawdziwych smaczków. Jakich? A choćby na wskroś oryginalnych, pozornie ukrytych elementów, które zaskakują formą, kolorem i materiałem.

Na pierwszym miejscu najbardziej nieoczekiwanych dekoracji łóżka są... nóżki. Niekiedy przybierają one nietypowy ksztalt, innym razem - wcale ich nie ma!

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii nietypowych rozwiązań.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA