Łóżko Skey jest bardzo eleganckie i pasuje do wnętrz w stylu modern. Fot. Swarzędz Home

Łóżko Skey jest bardzo eleganckie i pasuje do wnętrz w stylu modern. Fot. Swarzędz Home

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 04 cze 2017 07:54

Łóżko na wysokich nóżkach. Sposób na modną sypialnię

Pięknie urządzona sypialnia sprzyja wypoczywaniu. W takim miejscu szybko możemy naładować baterie na kolejny dzień. Szczególnie, jeśli do dyspozycji mamy wygodne łóżko...np. na wysokich nóżkach.

Aranżacja sypialni jest bardzo istotną sprawią. Ważne jest, aby wnętrze było ładne, w kolorach i dodatkach, w takim stylu, w jakim czujemy się najlepiej. Nie mniej istotna jest również wygoda. Tą zaś zapewnią odpowiednie meble - gwarantujące nam optymalną ilość miejsca do przechowywania, ale przede wszystkim spokojny, komfortowy wypoczynek. 

Nie ulega wątpliwości, że najważniejszym meblem w sypialni jest łóżko. To na nim śpimy, by naładować baterie na kolejny dzień. Ważny jest odpowiedni materac, o twardości odpowiadającej nam najbardziej, ale również samo łóżko. Wybierając mebel na wysokich nóżkach, będziemy mieli pewność, że łóżko będzie miało komfortową wysokość. Pod łóżkiem łatwiej też będzie posprzątać, zachowując odpowiednią higienę powietrza w sypialni. Co więcej, łóżko na wysokich nogach może optycznie powiększyć małą sypialnię. Modele w tym stylu prezentują się bowiem wizualnie lekko.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce