Fot. Vox

  • Autor: bm
  • 10 wrz 2017 15:00 (aktualizacja: 12 wrz 2017 04:43)

Łóżko piętrowe - funkcjonalne rozwiązanie do pokoju dziecięcego

Legowisko na wysokości to z jednej strony frajda dla małych użytkowników, z drugiej - funkcjonalne rozwiązanie pozwalające zwiększyć ilość miejsca w pokoju. No i wreszcie - to sposób na zorganizowanie wygodnej sypialni dla rodzeństwa.

Dążąc do stworzenia idealnego pokoju młodzieżowego, producenci mebli dziecięcych chętnie „bawią się” jego wysokością – podniesienie części służącej do spania umożliwia wykorzystanie mebla do innych czynności. Pod antresolą czy choćby tylko podwyższonym legowiskiem można bowiem umieścić – w zależności od upodobań – biurko, regały, szafę na ubrania, miejsce do zabawy albo... drugie łóżko – odkryte lub wsuwane pod to pierwsze.

Jednym z najpopularniejszych i bardzo powszechnie stosowanych rozwiązań jest łóżko piętrowe dla jednej lub dwóch osób. Na rynku mamy pełen przekrój oferty – od prostych zestawień typu jedno legowisko nad drugim plus drabinka, poprzez meble, w których pod piętrowym łóżkiem znajduje się miejsce do pracy aż po zestawy z łóżkiem dolnym ustawionym prostopadle do górnego. We wszystkich przypadkach zadbano o efekt estetyczny – odpowiednią kolorystykę, drobne elementy dekoracyjne, a zarazem funkcjonalne, jak półki, wieszaki itp.


WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

    • paulina, 2017-09-19 18:28:26
    Pewnie, że warto było kupić naszym chłopcom takie pietrowe łózko. Z tym, że nasi to już 6 i 8 latki więc szukaliśmy bardziej funkcjonalnego i jakby to ująć takiego normalnego bez udziwnień i udało sie w meble hot trafiliśmy na takie. Potem jak sie przeprowadzimy mąż je rozmontuje i powstana dwa normalne łóżka.

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce