Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia Izera. Dekor idealnie oddaje rysunek drewna i jego usłojenie. Wybarwienie płyty meblowej ciekawie komponuje się z ciemnobrązowym, oszklonym frontem szafy. Fot. FM Bravo

Łóżko z drewna. 10 pomysłów na modną sypialnię

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 15 lip 2015 12:17 (aktualizacja: 30 lip 2015 08:52)

Drewno ma niezwykłą moc. Ociepla wnętrza i nadaje im niepowtarzalny klimat. Zobacz 10 pomysłów na modną sypialnię z drewnianym łóżkiem w roli głównej.

Naturalne drewno jest piękne i niezwykle trwałe. Wybierając meble z naturalnego surowca, będziemy mieć pewność, że posłużą nam długie lata, ale też ocieplą wizerunek sypialni. Drewno bowiem dodaje wnętrzom przytulności i sprawia, że są przyjemniejsze oraz bardziej nastrojowe. Równie ważny jest też rodzaj drewna, na jaki się zdecydujemy. Ciemniejsze rodzaje, jak orzech czy palisander prezentują się bardzo przytulnie, ponieważ mają ciepłą, dość ciemną barwę. Zachwycają również bogatymi rysunkami. Jednak nasze rodzime gatunki drewna, jak dąb, olcha czy sosna, również potrafią wprowadzić do wnętrza niesamowity nastrój. Ich jasne, blade barwy doskonale prezentują się na nowoczesnych meblach. 

Jeśli meble z naturalnego drewna są poza naszym zasięgiem cenowym, warto sięgnąć po kolekcje wykonane z płyty, jednak wykończone naturalnym fornirem. Do złudzenia przypominają one meble wykonane z prawdziwego drewna, mają piękne rysunki, widoczne słoje i przyjemną w dotyku strukturę. Ich cena jest jednak znacznie niższa. 

Zajrzyj do galerii zdjęć i przekonaj się, że warto mieć w sypialni łóżko z drewna. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA