Łóżko Juliet. Fot. Wajnert

Łóżko Juliet. Fot. Wajnert

  • Autor: bm
  • 25 wrz 2017 11:18 (aktualizacja: 26 wrz 2017 13:52)

Łóżko z tapicerowanym zagłówkiem - zobacz jak może wyglądać!

Miękkie wezgłowie łóżka to nie tylko wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, które pozwoli na komfortowe cieszenie się wieczorną lekturą. To również prawdziwa ozdoba sypialni - oferta dostępnych materiałów, kolorów i form jest bardzo bogata.

Łóżka tapicerowane cieszą się popularnością wśród Polaków już od kilku sezonów. Dają wrażenie przytulności i ciepła, są miękkie i komfortowe. Bogata paleta dostępnych tkanin, skór i ekoskór w różnych kolorach daje wiele możliwości wykończenia takiego mebla. Dla tych, którym łóżko tapicerowane w całości nie wydaje się zbyt praktycznym rozwiązaniem, dobrą opcją będzie wybór tradycyjnego łoża z tapicerowanym wezgłowiem. 

Miękki zagłówek łóżka może mieć różne formy - najmodniejsze są te dużych rozmiarów, rozbudowane, tworzące wręcz ściankę, w którą można wkomponować półki, oświetlenie czy drobne elementy dekoracyjne. Dużym zainteresowaniem cieszą się wezgłowia pikowane, a także takie,  które składają się z różnej wielkości modułów, nierzadko różnokolorowych. 

Łoża tapicerowane wbrew pozorom nie kłócą się z nowoczesnym stylem aranżacji wnętrz, nie są dedykowane jedynie klasycznym sypialniom. Wręcz przeciwnie – coraz więcej producentów stawia na nowoczesność i minimalizm, do których doskonale pasują obite tkaniną lub skórą elementy. Nowoczesne rozwiązania w sypialni pozwalają na harmonijne połączenie wyglądu łoża z resztą wyposażenia pomieszczenia. Sposobem na uzyskanie spójnej całości może być zastosowanie jednakowych motywów w różnych meblach. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce