Łóżko Catlin ma niebanalny wzór zagłówka. Prezentuje się modnie i nowocześnie. Fot. Wajnert Meble

Łóżko Catlin ma niebanalny wzór zagłówka. Prezentuje się modnie i nowocześnie. Fot. Wajnert Meble

  • Autor: bm
  • 19 sty 2018 09:57 (aktualizacja: 22 sty 2018 12:54)

Łóżko z wysokim zagłówkiem - postaw na wygodę w sypialni

Coraz częściej zagłówek jest dominującą częścią łóżka, producenci starają się, aby był nie tylko jak najwygodniejszy, ale też efektowny. Lubimy, gdy jest miękki i miły w dotyku, a także wystarczająco wysoki, by oprzeć na nim głowę podczas wieczornej lektury.

Miękkie i wysoko zabudowane wezgłowie łóżka to nie tylko wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, które pozwoli na komfortowe cieszenie się wieczorną lekturą. To również prawdziwa ozdoba sypialni - oferta dostępnych materiałów, kolorów i form jest bardzo bogata. Miękki zagłówek łóżka może mieć różne formy - najmodniejsze są te dużych rozmiarów, rozbudowane, tworzące wręcz ściankę, w którą można wkomponować półki, oświetlenie czy drobne elementy dekoracyjne. Dużym zainteresowaniem cieszą się wezgłowia pikowane, a także takie, które składają się z różnej wielkości modułów, nierzadko różnokolorowych. 

Łóżka tapicerowane cieszą się popularnością wśród Polaków już od kilku sezonów. Dają wrażenie przytulności i ciepła, są miękkie i komfortowe. Bogata paleta dostępnych tkanin, skór i ekoskór w różnych kolorach daje wiele możliwości wykończenia takiego mebla. Łoża tapicerowane wbrew pozorom nie kłócą się z nowoczesnym stylem aranżacji wnętrz, nie są dedykowane jedynie klasycznym sypialniom. Wręcz przeciwnie – coraz więcej producentów stawia na nowoczesność i minimalizm, do których doskonale pasują obite tkaniną lub skórą elementy. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ