Meble.com.pl - komfort na miarę

Aneksy kuchenne otwarte na salon powinny estetyką oraz designem nawiązywać do aranżacji strefy dziennej. Dzięki temu oba pomieszczenia będą spójne. Projekt Małgorzata Galewska. Fot. Bartosz Jarosz

Mała kuchnia. Tak urządzisz w niej jadalnię

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 24 sie 2016 10:17

Producenci mebli oraz projektanci prześcigają się w pomysłach na oryginalne i sprytnie urządzone jadalnie nawet w małych kuchniach. Sprawdź ich pomysły.

Mała kuchnia z jadalnią coraz częściej bywa ucztą dla oczu zwłaszcza od czasu, gdy na nowo odkryliśmy przyjemności wspólnego spożywania posiłków z rodziną. Projektanci rozumieją tą potrzebę i podpowiadają jak w sprytny i pomysłowy sposób urządzić miejsce wspólnego spożywania posiłków nawet w najmniejszym wnętrzu.

Mogą to być stoły o owalnych lub elipsoidalnych kształtach, montowane bezpośrednio do kuchennych blatów. Nie zapominajmy też o niewielkich stolikach, które można ustawić przy ścianie w wąskiej przestrzeni. W niewielkim wnętrzu najlepiej zaprezentują się nowoczesne meble o jasnych kolorach i prostej linii. Nie przytłoczą one bowiem wnętrza oraz harmonijnie skomponują się z resztą aranżacji. 

Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii, gdzie prezentujemy ciekawe pomysły na jadalnię w małej kuchni.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA