Zestaw Oland. Fot. Wajnert Meble

Zestaw Oland. Fot. Wajnert Meble

  • Autor: bm
  • 15 wrz 2017 08:42 (aktualizacja: 15 wrz 2017 10:59)

Mała sofa plus fotel - idealny zestaw do niewielkiego mieszkania

W mieszkaniu o niewielkim metrażu niełatwo urządzić kącik wypoczynkowy czy tzw. pokój dzienny. Nie zawsze zmieści się tam wygodny i duży narożnik, za to doskonałym rozwiązaniem może być zestaw wypoczynkowy składający się z małej, dwu- lub trzyosobowej sofy i fotela.

Takie zestawienie nie zajmie zbyt wiele miejsca, poza tym jest "elastyczne", bo niewielki fotel i sofę łatwo przestawiać z miejsca na miejsce i zmieniać tym samym aranżację wnętrza. Jeśli dodatkowo kanapa wyposażona jest w funkcję okazjonalnego spania, staje się funkcjonalnym i uniwersalnym meblem. Zaprezentowane w naszej fotogalerii produkty polskich producentów dostępne są w sklepach w różnych rejonach kraju. Większość z nich to zestawy idealnie dopasowane stylistycznie i kolorystycznie, ale ciekawym rozwiązaniem może być zakup sofy i fotela w różnych obiciach. Jest to jeden z najnowszych trendów i wielu producentów wprowadziło już takie - pozornie tylko niedopasowane - zestawy do swoich kolekcji.

Mała sofa może stać na wysokich i smukłych nóżkach bądź płozach - dodają one wizualnej lekkości i ułatwiają utrzymanie porządku. Może mieć zarówno szerokie, wygodne podłokietniki,  jak i tylko wąskie, delikatne boczki. Jak widać na prezentowanych zdjęciach, niewielki zestaw wypoczynkowy świetnie wygląda w kolorze, stąd sporo tutaj czerwieni, błękitów, pomarańczu i żółci.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce