Meble.com.pl - komfort na miarę

Sofa "Bolzano" oprócz wygody gwarantuje również estetyczne doznania, bowiem dostępna jest w pięknych, kolorowych obiciach. Fot. Bizzarto

Mała sofa. Sprawdź najpopularniejsze modele

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 20 maj 2016 08:34 (aktualizacja: 30 maj 2016 09:33)

Sofa dwu lub trzy osobowa to świetna alternatywa, gdy nasz salon jest mały. Sprawdź co aktualnie proponują polskie sklepy meblowe.

Zakup odpowiedniej sofy nie jest prosty. Sklepy obfitują w różnorodne propozycje bywa więc, że ciężko jest podjąć właściwą decyzję. Sofa musi bowiem nie tylko nam się podobać i sprostać naszym potrzebom, ale także możliwościom naszego wnętrza. 

Mała sofa sprawdzi się nie tylko w salonie, ale też w pokoju nastolatka. Jest funkcjonalna, ale też komfortowa w użytkowaniu. Jeśli postawimy na model z funkcją spania pozwoli nam wypocząć nie tylko za dnia, ale także w nocy. 

Jeśli nasz salon jest naprawdę mały najlepiej jest postawić na model obity tkaniną w stonowanej, jasnej tonacji. Świetnie sprawdzą się także kolory ziemi, które są uniwersalne wzorniczo i harmonijnie wtapiają się w aranżację salonu. Hitem są wszelkie odcienie szarości, które pozwalają na zastosowanie bardziej odważnych dodatków, np. pod postacią dekoracyjnych poduszek. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA