Meble.com.pl - komfort na miarę

Studencki pokój umeblowany mobilnymi, lekkimi meblami "NoMad". Fot. Designerer

Małe mieszkanie. Meble idealne do kawalerki

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 19 sty 2015 12:15 (aktualizacja: 20 sty 2015 08:36)

Kupując meble kierujemy się ich funkcjonalnością i ładnym wyglądem, jednak są takie elementy wyposażenia domu bez których po prostu nie można się obejść. Oto kilka przykładów, które w szczególności sprawdzą się w niewielkich wnętrzach.

Ten, kto urządzał kawalerkę wie, jak wiele znaczy każdy centymetr powierzchni. Małe mieszkania są często problematyczne w urządzeniu, ponieważ nie da się do nich wstawić wielu mebli, a wykonanie funkcjonalnej zabudowy wymaga najczęściej projektu architekta. 

Są jednak meble, które podnoszą jakość życia, są zawsze pod ręką i sprawiają, że funkcjonowanie w małym mieszkaniu po prostu staje się łatwiejsze. Jednym z takim mebli jest z pewnością rozkładana sofa. Malutki model, który po rozłożeniu daje miejsce do wygodnego spania dla jednej, a czasami nawet dla dwóch osób. Skoro jesteśmy w temacie mebli do spania, to świetnym rozwiązaniem są meblościanki z wbudowanym łóżkiem, które za lekkim pociągnięciem można wyjąć i położyć się spać. 

W małych mieszkaniach każdy schowek jest na wagę złota, dlatego świetnie sprawdzą się stoliki kawowe ze skrytkami, zaś w łazience wąskie szafki z lustrem za którymi kryją się półeczki. Przydadzą się także pufy z otwieranym siedziskiem oraz mobilne półki, czyli tzw. barki. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA