Meble.com.pl - komfort na miarę

Zestaw Flame. Bryły mebli zamknięte listwą w ciemnym, szarym kolorze prezentują się dość oryginalnie. Fot. Black Red White

Mały przedpokój. Tak go ładnie urządzisz

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 19 sty 2016 12:39 (aktualizacja: 21 sty 2016 08:43)

Nie masz pomysłu na swój przedpokój. Prezentujemy kilka sposobów na modną i funkcjonalną strefę wejściową.

Aranżacja przedpokoju jest równie ważna, jak wszystkich pozostałych pomieszczeń w mieszkaniu. Przedpokój to przecież wizytówka naszego domu oraz pierwsze miejsce, które widzą odwiedzający nas goście. Jak go urządzić by był ładny, a zarazem funkcjonalny w korzystaniu?

Z pomocą przychodzą producenci mebli, którzy oferują wygodne oraz atrakcyjne wzorniczo kolekcje dedykowane właśnie do strefy wejściowej. W ramach takiego zestawu do wyboru mamy zazwyczaj szafę z lustrem, niewielką komodę na drobną odzież oraz rzeczy osobiste, jak klucze czy parasol oraz szafkę na buty. Jeśli posiadamy więcej miejsca nasz przedpokój możemy także wyposażyć w ławkę, która nie tylko pozwoli nakładać buty w wygodnej pozycji, ale też będzie prawdziwą ozdobą strefy wejściowej. 

Inną popularną opcją jeśli chodzi o aranżację przedpokoju, jest montaż szafy lub garderoby pod zabudowę. To rozwiązanie jest bez wątpienia bardziej kosztowne, ale posiada też wiele zalet. Po pierwsze, szafę na zamówienie możemy przystosować idealnie do naszych potrzeb, posiadanych przedmiotów, ale też kształtu oraz wielkości pomieszczenia. Nie ma też w zasadzie ograniczeń jeśli chodzi o wybór frontów szafy. Drzwi możemy wykonać z lustra, szkła, płyty lub bardziej odważnie - materiałów do złudzenia przypominających naturalny beton, a nawet tkaninę czy skórę.  

Więcej dostępnych opcji i możliwości w galerii zdjęć. 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA