Stół 4You. Fot. Vox

  • Autor: bm
  • 20 paź 2017 10:52 (aktualizacja: 23 paź 2017 13:29)

Masz mało miejsca w jadalni? Wybierz jeden z tych stołów!

Miejsce do spożywania posiłków to jeden z najważniejszych elementów aranżacji mieszkania. Nie musi być duże - wystarczy że będzie ergonomicznie i efektownie zaaranżowane i umożliwi wspólne korzystanie przez kilkuosobową rodzinę. Oferta stołów jest bardzo bogata - również tych o niewielkich wymiarach.

Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na zaaranżowanie we własnych, często niedużych domach i mieszkaniach obszernej jadalni. Wielu z nas poprzestać musi na niewielkim, kameralnym kąciku w kuchni lub pokoju dziennym, w którym stół można "wcisnąć" jedynie z największym wysiłkiem. O potrzebach tej grupy konsumentów nie zapomnieli producenci mebli. W ofertach coraz większej liczby firm meblowych obecnie znaleźć można niewielkie, często rozkładane stoły, które pozwolą na komfortowe spożycie obiadu przez kilkuosobową rodzinę. Mogą być okrągłe, kwadratowe, prostokątne lub owalne - wszystko zależy od indywidualnych upodobań użytkownika.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii, w której znajdziecie Państwo modele reprezentujące wiele stylów (nowoczesnych, klasycznych, stylizowanych), które łączy jedno - stosunkowo niewielki rozmiar. Warto zauważyć, że niektóre z prezentowanych stołów mają możliwość rozłożenia, co czasem ratuje nas w awaryjnych sytuacjach.


WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

    • Iza s, 2017-10-20 17:50:05
    Przy stole koniecznie powinna zmieścić się cała rodzina. My zdecydowaliśmy się na zakup rozkładanego stołu. Idealnie udało się nam dopasować do mebli, które maieliśmy w meble hot. w sumie to jeden z tych przedstawionych jest bardzo podobny do naszego.

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce