Meble.com.pl - komfort na miarę

System Stand Up firmy Mikomax Smart Office. Fot. Mikomax Smart Office

Meble biurowe. 10 nowości polskich producentów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 29 marz 2017 11:06 (aktualizacja: 29 marz 2017 11:38)

Na przestrzeni ostatnich lat meble do biur przeszły znaczną metamorfozę. Nie tylko pod względem funkcjonalności, ale przede wszystkim wzornictwa. Prezentujemy nowości z oferty polskich producentów.

Jeszcze parę lat wstecz niewiele osób prowadzących własną działalność gospodarczą dostrzegało znaczenie odpowiedniego wyposażenia przestrzeni pracowniczej. Estetyka biura, wygoda pracownika, a tym samym poprawa warunków pracy – można powiedzieć, że były to pojęcia do których przywiązywano małą uwagę. W ciągu ostatnich lat zmieniło się to diametralnie. Obecnie meble biurowe najczęściej wykonywane są z myślą o wygodzie pracownika i naciskiem na aktywne środowisko pracy. W ciągu godziny pracy wykonujemy wiele różnych zadań – niekiedy o bardzo zróżnicowanym charakterze. Potrzebę indywidualnego podejścia do przestrzeni biurowej stymulują również zmiany w samym stylu pracy. Osłabienie więzi między pracownikiem a firmą, swoboda wyboru miejsca pracy na terenie biura, nacisk na pracę zespołową, która często odbywa się zdalnie – to tylko niektóre z nich. 

Producenci mebli do biur wyraźnie zaznaczają, iż meble muszą być także ciekawe wizualnie i „nieformalne”. Co to oznacza w praktyce? W biurze musi być kolorowo, multifunkcjonalnie i z pomysłem. W tym kontekście znakomicie sprawdzają się meble do biur w formie modułów, które można ze sobą łączyć, tworząc np. tymczasowe, zupełnie odrębne stanowiska pracy. Producenci oferują również szereg bardziej standardowych propozycji, wyróżniających się ciekawym wyglądem oraz komfortem użytkowania. Szeroki wybór szafek, biurek i krzeseł obrotowych sprawi, że bez problemu zakupimy system odpowiedni dla potrzeb oraz dostępnej przestrzeni.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA