Meble.com.pl - komfort na miarę

Pokój z piętrowym łóżkiem może służyć nie tylko do wypoczynku, ale także do zabawy. To idealna opcja do pokoju rodzeństwa. Fot. Giessegi

Meble dla dzieci. 10 niesamowitych łóżek piętrowych

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 27 maj 2015 12:29 (aktualizacja: 28 maj 2015 08:09)

Łóżko piętrowe to jeden z najbardziej lubianych mebli przez dzieci. Nic dziwnego, bowiem spanie na takim łóżku to przyjemność i frajda. Zobaczcie 10 niesamowitych łóżek piętrowych.

Łóżko piętrowe może mieć różnorodne właściwości. Może służyć jako miejsce do spania dla rodzeństwa, jako mebel na antresoli skrywać pod spodem biurko, mieć zamontowaną szafę, szuflady w schodkach lub świecący w ciemności baldachim. Z pewnością jest to mebel, o którym marzą dzieci. I choć rodzice często wzbraniają się przed kupnem łóżka piętrowego, z obawy, że dziecko w nocy z niego spadnie, to przekonujemy, że warto się nad tym zakupem zastanowić.

Łóżka piętrowe są wprost stworzone do niewielkich pokoi w bloku, gdzie dwa osobne meble do spania zagracają całą przestrzeń lub nie ma na nie miejsca wcale. Ponadto, mogą być fantastycznym miejscem do zabawy dla dzieci, jednocześnie stanowiąc pożywkę dla ich wyobraźni. Zabawy na nim bowiem będą musiały sobie wymyślić same. Piętrowe łóżko może być także ciekawą ozdobą pokoju. Jeśli wybierzemy model, który wygląda jak domek na drzewie lub statek kosmiczny, z pewnością sprawimy, że pokój dziecka będzie prezentował się unikatowo. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA