Meble.com.pl - komfort na miarę

Bigi to biała kolekcja ocieplona drewnem. Liczne, pojemne bryły zapewniają dużo miejsca na przechowywanie. Fot. Black Red White

Meble dla dzieci. 10 świetnych nowości z polskich sklepów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 27 sie 2015 10:43 (aktualizacja: 28 sie 2015 07:55)

Wybór mebli, które pozwolą komfortowo i modnie urządzić pokój naszej pociechy jest bardzo duży. Zobaczcie jakie nowości proponują polskie salony meblowe.

Pokój dziecka jest równie ważny jak wszystkie inne pomieszczenia w domu. To jego królestwo, miejsce wyciszenia i nauki. Ważne więc, aby nasza pociecha czuła się w nim wyjątkowo i bezpiecznie. Jak to zrobić? 

Postawmy na odpowiednią aranżację. Jej niezwykle ważną częścią są meble. Z jednej strony ważne są liczne skrytki na dziecięce skarby, z drugiej - ciekawe rozwiązania i nowoczesny styl. Dzieci, podobnie jak dorośli, mają prawo do twórczego korzystania ze swego otoczenia. Ich pokoik powinien więc podążać za modą oraz uwzględniać płeć, wiek, zainteresowania, a co ważniejsze – sposób spędzania wolnego czasu i nauki w domu. Same meble natomiast powinny dawać możliwość indywidualizowania wnętrza, prezentacji własnego stylu oraz emocji.  

Czasem wystarczy trochę wyobraźni, aby z całkiem neutralnego pokoju stworzyć przestrzeń dla dziecka, która stanie się jego ulubionym miejscem zabawy, odpoczynku i relaksu. Magiczne "to coś" takiego miejsca ukryte jest zazwyczaj w szczegółach - bajkowym kształcie mebli, kolorowych dodatkach typu tablice do pisania, liny do wspinaczki, huśtawki i kontenerki na zabawki, które mogą przydać się dziecku na tysiąc różnych sposobów. Zamontowane na drzwiach szafy, biurka, stolika powierzchnie do rysowania pozwalają maluchom rozwijać talenty plastyczne, jednocześnie zwiększając prawdopodobieństwo oszczędzenia ścian przez małych artystów.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA