Meble.com.pl - komfort na miarę

Namiot do którego można dostać się z czterech stron, to łóżko świetne nie tylko do spania, ale przede wszystkim do zabawy. W ofercie marki Seart. Fot. Cuckooland

Meble dla dzieci. Najwspanialsze łóżka do spania i zabawy

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 08 kwi 2015 08:34 (aktualizacja: 09 kwi 2015 08:23)

Pokój urządzony jak najlepszy plac zabaw to marzenie niejednego dziecka. Aby zabawa w pokoju mogła być jeszcze bardziej kreatywna, przydadzą się fantastyczne meble, które pobudzą wyobraźnię dziecka.

Czy wasze dzieci uwielbiają biwaki, a spanie pod namiotem kojarzy im się z najwspanialszą przygodą? Jeśli tak, koniecznie sprawcie mu w pokoju łóżko, które wygląda jak wakacyjny namiot. Teraz jak na biwaku, można się poczuć we własnym pokoju. Dla miłośników wyścigówek polecamy łóżeczka wyglądające niczym samochody rajdowe z prawdziwego zdarzenia. Nietypowy stelaż skrywa w sobie wygodny materac, dziecko więc może poczuć się jakby spało w kokpicie samochodu.

Wśród dziewczynek szczególną popularnością cieszą się łóżka wyglądające jak pałac księżniczki. W tym celu warto wybrać łóżko na antresoli, gdyż pod leżanką można się bawić, a nawet zasłonić specjalną kotarą. Ciekawe modele, to również te ze zjeżdżalnią. 

Łóżka o nietypowych stelażach to dobre rozwiązanie również z tego względu, że dzięki swojej stylistyce pobudzają dzieci do kreatywnej zabawy. A nauka kreatywności jest przecież bardzo istotną sprawą w rozwoju dziecka.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA