Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja HiHot to pełne energii meble do pokoju dziecięcego i młodzieżowego w najmodniejszych zestawieniach kolorystycznych. Fot. BRW

Meble dla dziecka. 5 przepięknych kolekcji

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 04 cze 2017 07:36

Urządzenie pokoju dziecka to czysta przyjemność. Wystarczy puścić wodze fantazji i wybrać odpowiednie meble.

Pokój małego dziecka powinien być ładny i bezpieczny, ale również pomagać rozwijać dziecięcą kreatywność. Zapewnić to mogą odpowiednie meble, dzięki którym przebywanie w pokoju będzie dla dziecka nie tylko przyjemne, ale i stymulujące. 

Jeśli dziecko darzy szczególnym uwielbieniem postaci z popularnych bajek, możemy wybrać do jego pokoju meble z nadrukami. Ulubiona postać z kreskówki, która będzie widniała na frontach szafy czy komody z pewnością ucieszy malucha. Równie zachwycające są meble, które przypominają plac zabaw - łóżka ze zjeżdżalnią czy antresolą. Oferują one wygodną przestrzeń do wypoczynku, ale także swobodną przestrzeń do kreatywnej zabawy.

Dla ceniących praktyczne rozwiązania, producenci oferują meble, które rosną razem z dzieckiem. Wydłużające się łóżeczko czy biurko z regulacją wysokości posłużą maluchowi kilka lat, a rodzicom pozwolą zaoszczędzić na wydatkach związanych z koniecznością częstego przemeblowywania pokoju. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA