Meble z tej samej kolekcji pozwolą wygodnie urządzić pokój dla dzieci w różnym wieku, jednocześnie nie faworyzując żadnego z nich. Fot. Vox

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 01 cze 2017 09:28 (aktualizacja: 01 cze 2017 10:05)

Meble dla rodzeństwa. Świetny prezent na Dzień Dziecka

Aranżacja pokoju dla dwójki dzieci może być skomplikowaną sprawą. Na szczęście odpowiednie meble pomogą nam urządzić go modnie i funkcjonalnie.

Dzieci różnią się od siebie upodobaniami, temperamentem, lubią różne rzeczy, wykonują te same czynności o różnych porach dnia. Urządzenie pokoju dla dwójki dzieci może być więc niemałym wyzwaniem, szczególnie, jeśli są one w innym wieku lub kiedy w jednym pokoju ma mieszkać brat z siostrą.

 Najważniejszym wyborem do pokoju dzieci będą odpowiednie meble, które zapewnią wygodną przestrzeń do spania, zabawy, ale również odgrodzą strefę jednego dziecka od drugiego, aby zapewnić każdemu maluchowi odrobinę prywatności. Dzięki temu każde z dzieci może mieć swoją własną szafę, półki na książki, a nawet biurko. 

W pełni zabudowane systemy mebli, które tworzą swego rodzaju meblościankę przeznaczoną dla dzieci to również doskonałe rozwiązanie do małych pokoi. Dzięki temu, że zastosowano w nich piętrowe łóżka, a na półki i szafki wykorzystano każdą, nawet najmniejszą przestrzeń, meble te są "skondensowane" i zajmują relatywnie niewiele miejsca. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce